Roof Type: Šlaitinis stogas

Saldžių sapnų

Kad būtų lengviau rasti tinkamą dienos šviesos ir tamsos balansą, rekomenduojame stogo langams rinktis užuolaidėles ir išorines žaliuzes, kurios pagerins patalpų mikroklimatą. Dienos šviesa ir tamsa veikia hormonų kortizolio ir melatonino gamybą organizme ir šitaip reguliuoja jo vidinį laikrodį – tai yra pagrindas geram miegui ir produktyviam darbui prabudus.

Padėkite vaikams susikaupti

Dienos šviesa vaikams teikia tiek fizinės, tiek psichologinės naudos. Ji stimuliuoja smegenis ir skatina vitamino D, kuris yra būtinas kaulų vystymuisi, gamybą. Dienos šviesa taip pat net iki 15% padidina jų gebėjimą mokytis. Ji jiems padeda geriau susikaupti, daugiau nuveikti ir jaustis laimingesniems.

Dienos šviesa yra sveikatos šaltinis

Kokybiški stogo langai – tai ilgalaikė investicija į jūsų namus. Kodėl? Todėl, kad jie į namus gali įleisti dvigubai daugiau dienos šviesos nei vertikalūs langai. Kai daug dienos šviesos, patalpos atrodo erdvesnės, didesnės, šiltesnės ir jaukesnės.

Sumažinkite dirbtinį apšvietimą

Galite sumažinti dirbtinį apšvietimą padidindami į namus patenkančios natūralios šviesos kiekį. Štai paprasta idėja: kad reikėtų rečiau naudoti elektrinius šviestuvus, virš virtuvės stalo ar valgomojo zonos įrenkite vieną ar kelis stogo langus. Tai bus naudinga aplinkai, be to galėsite sutaupyti pinigų.

Sutaupykite pinigų

Dėl aukštus energinio naudingumo standartus atitinkančių stiklo paketų mūsų stogo langai padeda sumažinti jūsų namuose suvartojamą energijos kiekį, taigi ir sutaupyti pinigų. Naujausios kartos stogo langai gali padėti sutaupyti apie 40% energijos, reikalingos namui šildyti.

Perdirbimas

Daugiau nei 92,5% mūsų medinių langų galima perdirbti. Tai aiškiai rodo šios pramonės šakos plėtros kryptį. Savo gaminius konstruojame taip, kad juos būtų galima lengvai išardyti ir pakartotinai panaudoti arba, pasibaigus jų naudojimo trukmei, perdirbti.

Koridoriai nusipelno dienos šviesos

Dienos šviesos galite įsileisti į visas namų zonas, net ir į tamsų koridorių. Langai plokščiam stogui sukonstruoti taip, kad patenkintų visus poreikius. Jie puikiai tiks stogui, kurio nuolydis 0–15°. Be to, jie puikiai dera prie pagrindo konstrukcijoje įtaisytų ir į akis nekrintančių užuolaidėlių.

Langų deriniai pagal jūsų pageidavimus

Darykite viską, kad įsileistumėte daugiau šviesos! Apie naująjį VELUX sprendimą galvokite kaip apie vieną gaminį su aukštos kokybės montavimo paketu „viskas viename“, kuris pasižymi geresne izoliacija ir lengvesniu montavimu. Naudodami sprendimą „vienas greta kito“ galite įsileisti daugiau dienos šviesos, gauti platesnį vaizdą bei patrauklų interjerą ir padidinti gyvenimo komfortą.

Galvojate apie naujus stogo langus?

Pakeitę senus stogo langus gausite daug privalumų. Štai keli iš jų: geresnis šiluminis komfortas mansardoje, taupoma šildymui reikalinga energija, apsauga nuo vandens pratekėjimo, daugiau jokių rūpesčių dėl priežiūros, stogo langus galima integruoti į išmaniųjų namų sistemą, geresniam ir nuolatiniam vėdinimui.

Apie montavimą…

Patvarumas ir komfortas patalpose: montavimo gaminiai sukurti taip, kad VELUX stogo langai ilgai neprarastų eksploatacinių savybių. Izoliacinis rėmas, difuzinė plėvelė ir garų izoliacijos plėvelė palengvina stogo langų montavimą ir tarp lango ir stogo sudaro nuo vandens ir atmosferos poveikio apsaugantį sandarų sluoksnį.

Savo vaikams rinkitės tai, kas geriausia

Žinome, kad vaikams norite sukurti erdvę, kuri skatintų kūrybiškumą ir būtų kuo tinkamesnė mokymuisi. Kai kalbama apie gebėjimų ugdymą ir rezultatų siekimą, dienos šviesa jiems labai svarbi. Taigi, jei pasirinksite tinkamus stogo langus ir jų skaičių padidinsite net du kartus, į vaikų kambarį įleisite natūralios šviesos, kad erdvė atrodytų didesnė ir atviresnė.

Stogo langas su viršutine rankena

Jei palėpės žemosios sienos aukštis yra nuo 80 iki 130 cm, rekomenduojama rinktis stogo langą su viršutine rankena. Langą galėsite labai lengvai uždaryti arba atidaryti naudodami viršutinę skersinę rankeną, o ritinines užuolaidėles galėsite valdyti rankiniu būdu. Todėl vaizdu galėsite mėgautis net ir apačioje pastatę baldų.

„ThermoTechnology“

Ar žinojote, kad dėl naujoviškos izoliacijos sistemos „ThermoTechnology®“ stogo langas tampa tvirtu skydu, apsaugančiu nuo vėjo bei atšiaurių oro sąlygų ir sulaikančiu vidaus šilumą?Ši sistema sukonstruota taip, kad bet kuris stogo langas pasižymėtų išskirtiniu energiniu naudingumu ir sumažintų šildymo sąskaitas.

Tinkama vidaus apdaila

Profesionalus stogo langų montavimas apima vidaus apdailą, kad gražiai atrodytų taip pat ir plotas aplink langą. Mūsų surenkamieji apdailos elementai pagaminti iš vandeniui ir drėgmei atsparių medžiagų, jų paviršius yra baltas. Dėl unikalios konstrukcijos yra vietos papildomai izoliacinei medžiagai, kad nesusidarytų šilumos tiltelių.

Lengva priežiūra

Taip, tai tiesa, išorinį stiklą lengva ir saugu nuvalyti iš vidaus. Stogo langą tereikia pakreipti 180° kampu ir pritvirtinti valymui skirtu įtaisytu skląsčiu. Dėl šios saugos funkcijos abi rankos lieka laisvos. Stiklą nuvalykite vandeniu ir minkšta šluoste. Taip pat galite naudoti įprastus neabrazyvinius buitinius valiklius.

Tinkama stogo lango kryptis

Turite mansardą ir norite kuo daugiau dienos šviesos? Pirmiausia turėtumėte žinoti, kad VELUX stogo langų plotas turėtų sudaryti 15–20% patalpos grindų ploto. Taip pat svarbu stogo langams pasirinkti tinkamą vietą. Jei stogo langai bus nukreipti į rytus, patalpą nutvieks ryški ryto šviesa, o jei į vakarus – galėsite mėgautis auksiniais vakarinės saulės spinduliais.

Natūralus vėdinimas įjungtas

Ar žinote, koks yra vienas pagrindinių stogo langų pranašumų? Jie ne tik į mansardą įleidžia dienos šviesą, bet ir užtikrina sveikam patalpų mikroklimatui būtiną vėdinimą. Stogo langus atverkite bent kelioms minutėms tris ar keturis kartus per dieną, kad tvankų patalpos orą pakeistumėte gaiviu. Tokio tipo vėdinimas yra tris kartus efektyvesnis už vėdinimą pro fasado langus.

Atvėskite vasarą!

Atėjo pats vasaros karštymetis ir norite, kad mansardoje būtų vėsu ir patogu, tačiau tuo pat metu galėtumėte gėrėtis vaizdu ir šilta šviesa? Mūsų markizės sukonstruotos taip, kad sulaikytų stiprius saulės spindulius ir šilumą prieš jiems pasiekiant stogo lango stiklą ir šitaip sumažintų pasyvųjį įkaitimą. Tokiu būdu galite iki 5 laipsnių sumažinti mansardos temperatūrą. Tačiau geriausia naujiena yra […]

Kontrolė visą laiką!

VELUX išorinės žaliuzės patalpai neleidžia pernelyg įkaisti vasarą ir sumažina šilumos nuostolius žiemą. Be to, jos suteikia galimybę visiškai valdyti šviesą bet kuriuo paros metu. Jas galite derinti su bet kuriomis mūsų vidinėmis užuolaidėlėmis, kad galėtumėte valdyti ir sumažinti į vidų patenkančios dienos šviesos kiekį.

Vidus ir išorė – abu yra svarbūs-

Ieškote kuo geresnio vidaus komforto už gerą kainą? Galime pasiūlyti sprendimą! Užuolaidėlių rinkiniai padeda valdyti dienos šviesos kiekį ir namus apsaugoti nuo kaitros. Taip, svarbus tiek vidus, tiek išorė! Yra įvairių derinių, todėl rasite tokį, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius. Taip pat nepamirškite pasinaudoti mūsų nuolaidomis!

Apsisaugokite nuo uodų

Mėgaukitės vaizdais ir gaiviu oru nebijodami vabzdžių bet kokiu oru, tiek lyjant, tiek šviečiant saulei. VELUX tinklelis nuo vabzdžių užtikrins 100% apsaugą nuo nemalonių padarų. Be to, reikėtų žinoti, kad tinklelis nuo vabzdžių ne tik puikiai atlieka savo pagrindinę funkciją, bet ir yra montuojamas ant apdailos arba sienos, todėl stogo langu ir toliau galėsite naudotis įprastai. […]