Room Type: Darbo kambarys

Renovacijos poreikis

Mūsų moksliniais tyrimais pagrįsta kasmetinė ataskaita „Sveikų namų barometras 2022“ rodo, kad tinkama renovacija, kuria sumažinama dėl patalpų mikroklimato kylanti rizika (pvz., drėgmės ir pelėsių poveikis) ir išsprendžiama dienos šviesos trūkumo gyvenamuosiuose pastatuose problema, gali duoti daug naudos, kaip antai padėti sutaupyti energijos ir prisidėti prie sveikatos gerinimo arba klimato apsaugos.

Galvojate apie naujus stogo langus?

Pakeitę senus stogo langus gausite daug privalumų. Štai keli iš jų: geresnis šiluminis komfortas mansardoje, taupoma šildymui reikalinga energija, apsauga nuo vandens pratekėjimo, daugiau jokių rūpesčių dėl priežiūros, stogo langus galima integruoti į išmaniųjų namų sistemą, geresniam ir nuolatiniam vėdinimui.

Apie montavimą…

Patvarumas ir komfortas patalpose: montavimo gaminiai sukurti taip, kad VELUX stogo langai ilgai neprarastų eksploatacinių savybių. Izoliacinis rėmas, difuzinė plėvelė ir garų izoliacijos plėvelė palengvina stogo langų montavimą ir tarp lango ir stogo sudaro nuo vandens ir atmosferos poveikio apsaugantį sandarų sluoksnį.

Stogo langas su viršutine rankena

Jei palėpės žemosios sienos aukštis yra nuo 80 iki 130 cm, rekomenduojama rinktis stogo langą su viršutine rankena. Langą galėsite labai lengvai uždaryti arba atidaryti naudodami viršutinę skersinę rankeną, o ritinines užuolaidėles galėsite valdyti rankiniu būdu. Todėl vaizdu galėsite mėgautis net ir apačioje pastatę baldų.

Atvėskite vasarą!

Atėjo pats vasaros karštymetis ir norite, kad mansardoje būtų vėsu ir patogu, tačiau tuo pat metu galėtumėte gėrėtis vaizdu ir šilta šviesa? Mūsų markizės sukonstruotos taip, kad sulaikytų stiprius saulės spindulius ir šilumą prieš jiems pasiekiant stogo lango stiklą ir šitaip sumažintų pasyvųjį įkaitimą. Tokiu būdu galite iki 5 laipsnių sumažinti mansardos temperatūrą. Tačiau geriausia naujiena yra […]

XMWL-3NAY-GWWT

W29Q-RQUL-EFZW

VAH-VNS7-4X99-NA3W

VAH-KSWZ-PEAY-XUTY

VAH-4R2X-UAXR-OQOH

UZLU-HFYY-6TAM

UUW7-QHDU-TETH

UMSX-FZYT-ZR7L

TUSX-ZRGH-EGDU

SCO-XUEW-T9X7-AOXE

SCO-QVTW-ONQ9-DUDM

SCO-7HEX-6XHQ-WATL

RPXW-HDVA-RLXU

QOTP-STQD-NQFD

QM6U-6RZN-AO3Q

PP7R-S7UR-AHWW