Room Type: Miegamasis

Dienos šviesa yra sveikatos šaltinis

Kokybiški stogo langai – tai ilgalaikė investicija į jūsų namus. Kodėl? Todėl, kad jie į namus gali įleisti dvigubai daugiau dienos šviesos nei vertikalūs langai. Kai daug dienos šviesos, patalpos atrodo erdvesnės, didesnės, šiltesnės ir jaukesnės.

Kodėl svarbi darni gyvensena?

Todėl, kad teturime tik vienus namus ir privalome juos apsaugoti. Kitaip tariant, tai mūsų prigimtis! Savo stogo langus gaminame taip, kad jie pasižymėtų ilga naudojimo trukme ir užtikrintų geresnes ir sveikesnes vidaus erdves. VELUX stogo langai yra ilgaamžiai ir juos lengva prižiūrėti, modernizuoti bei remontuoti.

„ThermoTechnology“

Ar žinojote, kad dėl naujoviškos izoliacijos sistemos „ThermoTechnology®“ stogo langas tampa tvirtu skydu, apsaugančiu nuo vėjo bei atšiaurių oro sąlygų ir sulaikančiu vidaus šilumą?Ši sistema sukonstruota taip, kad bet kuris stogo langas pasižymėtų išskirtiniu energiniu naudingumu ir sumažintų šildymo sąskaitas.

Tinkama stogo lango kryptis

Turite mansardą ir norite kuo daugiau dienos šviesos? Pirmiausia turėtumėte žinoti, kad VELUX stogo langų plotas turėtų sudaryti 15–20% patalpos grindų ploto. Taip pat svarbu stogo langams pasirinkti tinkamą vietą. Jei stogo langai bus nukreipti į rytus, patalpą nutvieks ryški ryto šviesa, o jei į vakarus – galėsite mėgautis auksiniais vakarinės saulės spinduliais.

Vidus ir išorė – abu yra svarbūs-

Ieškote kuo geresnio vidaus komforto už gerą kainą? Galime pasiūlyti sprendimą! Užuolaidėlių rinkiniai padeda valdyti dienos šviesos kiekį ir namus apsaugoti nuo kaitros. Taip, svarbus tiek vidus, tiek išorė! Yra įvairių derinių, todėl rasite tokį, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius. Taip pat nepamirškite pasinaudoti mūsų nuolaidomis!

Įprasta nepavadinsi

Su šia VELUX dviguba tamsinančia ritinine užuolaidėle valdykite į miegamąjį patenkančią šviesą arba ją išvis užblokuokite, kad naktį gerai išsimiegotumėte. Užuolaidėlė „du viename“ idealiai tinka miegamiesiems ar svetainėms ir yra puikus priedas stogo langui. Galite rinktis iš daugybės modernių ar klasikinių spalvų.

ZQQX-QSLU-MVGN

VHW-2PNH-2P7M-7U4P

VAH-WXWZ-3DXT-TGXU

VAH-KXEW-3R4R-RR7L

VAH-KNGP-PKUW-S72P

VAH-HXSV-W3WP-FMNW

U34P-XZFL-TDPX

SCO-YXTM-QYKV-3LUY

RVAP-RTRU-2ZLX

R2LR-XE9L-XV9V

QYTR-UXG6-OYVU

QQYH-QRVY-AAGK

PGTQ-YPYW-4WOP

OZ26-Y3NP-GX7Z

IDE-VXQW-4QZT-KPXU