Room Type: Svetainė

Sutaupykite pinigų

Dėl aukštus energinio naudingumo standartus atitinkančių stiklo paketų mūsų stogo langai padeda sumažinti jūsų namuose suvartojamą energijos kiekį, taigi ir sutaupyti pinigų. Naujausios kartos stogo langai gali padėti sutaupyti apie 40% energijos, reikalingos namui šildyti.

Tvarumas reiškia atsakomybę

Norime tapti „Lifetime Carbon Neutral“ (neutralaus anglies dioksido poveikio per visą gyvavimo trukmę) įmone: siekiame išsaugoti tokį miškų plotą, kurio reikia visam per mūsų istoriją į aplinką išleistam C02 kiekiui (bendram VELUX grupės organizacijos anglies pėdsakui per 100 gyvavimo metų) surinkti. Ateityje taip pat sumažinsime visos gamybos grandinės išmetamą anglies dioksido kiekį. Koks yra mūsų tikslas? Užtikrinti […]

Langų deriniai pagal jūsų pageidavimus

Darykite viską, kad įsileistumėte daugiau šviesos! Apie naująjį VELUX sprendimą galvokite kaip apie vieną gaminį su aukštos kokybės montavimo paketu „viskas viename“, kuris pasižymi geresne izoliacija ir lengvesniu montavimu. Naudodami sprendimą „vienas greta kito“ galite įsileisti daugiau dienos šviesos, gauti platesnį vaizdą bei patrauklų interjerą ir padidinti gyvenimo komfortą.

Tinkama vidaus apdaila

Profesionalus stogo langų montavimas apima vidaus apdailą, kad gražiai atrodytų taip pat ir plotas aplink langą. Mūsų surenkamieji apdailos elementai pagaminti iš vandeniui ir drėgmei atsparių medžiagų, jų paviršius yra baltas. Dėl unikalios konstrukcijos yra vietos papildomai izoliacinei medžiagai, kad nesusidarytų šilumos tiltelių.

Natūralus vėdinimas įjungtas

Ar žinote, koks yra vienas pagrindinių stogo langų pranašumų? Jie ne tik į mansardą įleidžia dienos šviesą, bet ir užtikrina sveikam patalpų mikroklimatui būtiną vėdinimą. Stogo langus atverkite bent kelioms minutėms tris ar keturis kartus per dieną, kad tvankų patalpos orą pakeistumėte gaiviu. Tokio tipo vėdinimas yra tris kartus efektyvesnis už vėdinimą pro fasado langus.

Kontrolė visą laiką!

VELUX išorinės žaliuzės patalpai neleidžia pernelyg įkaisti vasarą ir sumažina šilumos nuostolius žiemą. Be to, jos suteikia galimybę visiškai valdyti šviesą bet kuriuo paros metu. Jas galite derinti su bet kuriomis mūsų vidinėmis užuolaidėlėmis, kad galėtumėte valdyti ir sumažinti į vidų patenkančios dienos šviesos kiekį.

Susikurkite savo spalvą! Tegu mansardoje karaliauja spalvos!

Pritaikykite VELUX užuolaidėles, kad jos derėtų prie kambario ir atitiktų jūsų stilių ir skonį! Dabar peršviečiamas ritinines užuolaidėles, tamsinančias ritinines užuolaidėles ir dvigubas tamsinančias ritinines užuolaidėles galite rinktis iš 1800 spalvų. Mes jas pagaminsime pagal užsakymą ir per kurjerį nemokamai pristatysime į jūsų namus.

ZMRY-KMN3-PNTD

Z2WR-AK2X-AVN6

WV76-ZVFR-EGWL

WPAU-2WU7-Z73T

WHPW-TYSV-XO6K

VAH-Z3X9-ZMWN-U72W

VAH-YH9Y-XG96-PYTF

VAH-WTOD-NVAY-UHXS

VAH-WRZS-RWXU-TPG9

VAH-RU6U-PF69-FUQY

VAH-QFMF-SP6S-WXEQ

VAH-M4VQ-WQ2Y-SQAU

VAH-79WU-RRT6-A7UR

VAH-4RUQ-WA7O-XS4Y