Room Type: Vaikų kambarys

Padėkite vaikams susikaupti

Dienos šviesa vaikams teikia tiek fizinės, tiek psichologinės naudos. Ji stimuliuoja smegenis ir skatina vitamino D, kuris yra būtinas kaulų vystymuisi, gamybą. Dienos šviesa taip pat net iki 15% padidina jų gebėjimą mokytis. Ji jiems padeda geriau susikaupti, daugiau nuveikti ir jaustis laimingesniems.

Savo vaikams rinkitės tai, kas geriausia

Žinome, kad vaikams norite sukurti erdvę, kuri skatintų kūrybiškumą ir būtų kuo tinkamesnė mokymuisi. Kai kalbama apie gebėjimų ugdymą ir rezultatų siekimą, dienos šviesa jiems labai svarbi. Taigi, jei pasirinksite tinkamus stogo langus ir jų skaičių padidinsite net du kartus, į vaikų kambarį įleisite natūralios šviesos, kad erdvė atrodytų didesnė ir atviresnė.

Suteikite vaikams džiaugsmo

Tegu vaikai pamilsta savo kambarius – mūsų tamsinančių ritininių užuolaidėlių ir dvigubų tamsinančių užuolaidėlių kolekcija sukurta būtent jiems. Galite rinktis iš devynių vaikų kambariams skirtų įkvepiančio ir linksmo dizaino variantų, kad jie galėtų mėgautis nakties miegu. Galima derinti su baltais arba šlifuoto aliuminio šoniniais profiliais.

WYTS-MPT2-YHT9

VAH-ZUP7-EQP7-2W9Y

VAH-XK2Q-Z7NE-XZTM

VAH-LT9R-DPSF-9UTT

VAH-2WV6-Q6YT-FTET

UVFL-OYU2-UUUT

SCO-WFXW-2WTR-MNTT

SCO-GUFE-MWU2-DHQS

SCO-DU6Y-2RNY-KPGQ

SCO-AQTR-P33F-RYRT

SCO-9RWP-2KWH-VO2F

RQS7-YM99-QVQF

PH2R-GTU3-2P3O

KQPS-3YMK-TW4D

IDE-QZPX-OHYY-XXHQ

FRQT-69LQ-3VRX

F2Z6-S6T6-SL3A

E7W2-EYRX-49GD